موش و شهرداری و بقیه قضایا

یه مدتی شهرداری خوب پی این بود که با موش مبارزه کنه. همه جا هم پارچه نویسی کرده بود از هشدار به شهروندان که مواظب باشن مسموم نشن و همکاری کنن و از این حرفا.

اما یه چند وقتیه که موش خیلی زیاد میبینم. روزی نیست که از نوبخت بیام پائین یه موش چاق و چله رو نبینم. البته این موش دیدنها مختص خیابون نوبخت نیست تو نسترن شرقی هم دیدم تو آپادانا هم دیدم تو مهناز و ولیعصر و شریعتی و خیابون فردوسی هم دیدم.

بالاخره شنبه تلفن زدم ١٣٧ شهرداری و به خانمه گفتم هر روز تو نوبخت موش میبینم خانمی که با من صحبت میکرد میخواست بدونه من دقیقن کجای نوبخت موش دیده ام که اونجا تله گذاری بشه در حالی که داشتم با خودم فکر میکردم آخه موش یه جا نمی ایسته که بیاین براش تله بزارید توجیهش کردم من در قسمتهای مختلف موش دیده ام. یه کد پیگیری بهم دادن و قطع کردم.

در نهایت تعجب دیروز از شهرداری بهم زنگ زدند. پرسیدن تندک شمایین؟ گفتم بله. خانومه گفت تلفن کرده بودین که نوبخت موش داره. گفتم بله. خانمه جواب داد خواستیم باطلاع برسونیم سرتاسر خیابون نوبخت تله گذاری شده. خیلی تشکر کردم و با دو تا شاخی که رو سرم سبز شده بود به همکارم خیره شدم و تلفن رو گذاشتم سرجاش. یه لحظه فک کردم تو سوییسم! خنثی

 

/ 21 نظر / 2 بازدید
نمایش نظرات قبلی
نینا

ییخشید کامنت من خورده شد؟

شاندل

ما ذوق کردیم از شنیدنش[نیشخند] تا باشه از این کارها واسه تبلیغات ریاست جمهوری والا

لیلیان

من همش منتظر بودم آخرش بگی و اینگونه بود که از خواب پریدم.[نیشخند] ولی مثل اینکه واقعیت بوده

صدف

وأي حه جالب حقدر بفكر مردمن و حقدر بيكارن اين مسئولين كه همه كارا رو ول كردن راه أفتأذن دنبال موش اونم تو يه خيابون

الما

نه بابا تهران بود به جون خودم

پیمنتو

ای ول.. به به چه چیزا چه اهمیتی دادن منم كلی تعجب كردم ایرانو این كارا؟؟؟؟؟؟؟

پیمنتو

نظرم اومد؟ اخه ارور داد؟؟

آرام

يه چيزي بگم هنگ كني.دوستم يه روز تو خيابون ميبينه كه كارگرهاي شهرداري دارن با پرچم ايران ديوار رو پاك ميكنن.زنگ ميزنه شهرداري ميگه.فرداش بهش زنگ ميزنن و يه سكه بهار بهش ميدند....شهرداري مال محود نيست دنبال عنوان محموده!

عصرونه

[تعجب] جدی ؟ پس منم با شوهری جمعه رفته بودیم حسن اباد اونجا هم کنار خیابون موش دیدیم [نگران] یعنی زنگ بزنیم بگیم ؟

پیمنتو

امروز تو اداره یه موش مرده كوچك جلو در آشپزخونه افتاده بود.... یاد پستت افتادم...