دوست هم دوستای قدیم

زمانی که دانشجو بودم با فری خیلی دوست بودیم به جز فری دو تا دوست دیگه هم داشتیم ک پ و ن بودن. همونقدر که من و فری با هم قاطی بودیم پ و ن هم با هم خیلی قاطی بودن و در عین حال یه اکیپ ۴ نفره بودیم.

به دلایلی حدود ١٠ سال قبل روابط من و ن کاملن قطع شد اما با پ کم و بیش در تماس بودیم. پ ازدواج کرد و به واسطه موقعیت شغلی شوهرش و پیدا شدن یه کار خوب براش رفت شهرستان. شاید سالی یکی دو بار باهاش تلفنی صحبت کنم.

هفته گذشته یهو احساس کردم دلم برای پ خیلی تنگ شده چون قبلش هم با فری حرف زده بودم و کلی یاد خاطرات گذشته کرده بودیم. خلاصه بعد از مدتها به پ زنگ زدم. تا صدامو شنید گفت: بیشعور معلومه تو کجایی؟ چرا جواب اس ام اسامو نمیدی؟! گفتم من اس ام اسی ازت نگرفتم اصلن تقریبن یه سالی میشه که پیدات نیست. گفت خفه شو خالی نبند. من هم مثل خودش یه چند تا بد و بیراه بارش کردم و کلی داشتم کیف میکردم.

به جان خودم دلم میخواست ناسزاهاش بهم قطع نشه اونقدر فحشها رو از اعماق وجود و با عشق! نثارم میکرد که آخر طاقت نیاوردم و گفتم پ جون تو رو خدا یه چند تا فحش دیگه هم بده. خیلی حال میده وقتی میبینم بی هیچ حرص و بغضی بهم بد و بیراه میگی. خندید و گفت پس تو هم حال منو داری.

از اون روز دارم با خودم فک میکنم بعد از پ و فری با هیچکس اونقدر راحت نبودم که هرچی دلمون میخواد به هم بگیم بدون اینکه از هم دلخور بشیم. و وقتی یکی به اون یکی میگه مثلن خیلی الاغی یعنی خیلی دوستت دارم رو کاملن درک کنیم و بفهمیم. بدون هیچ توضیحی.

 

 

/ 20 نظر / 2 بازدید
نمایش نظرات قبلی
شایدها

شما لطف دارین ایشا شامل حال دوستان بشه بعدا ما[نیشخند]

ساناز

هیچی مثل دوست قدیمی نمیشه مخصوصا که بعد از یک سال باهاش حرف بزنی، قشنگ درکت میکنم ، چند وقت پیش یکی از دوستای صمیمی دوران دانشگاه که همون وقت ها ازدواج کرد و همدیگر گم کرده بودیم تو فیس بوک منو اد کرد ، اولین پیغامش که همراه اد اومده بود این بود که، مردشور اون قیافت رو ببره میدونی چقدر دنبالت گشتم الاغ بدو منو اد کن اینقدر ذوق کردم که نگو [خنده]

الما

میگند همه چی جدید ش خوبه الا دوست که قدیمیش خوبه نه یه چیزی من فک میکنم شوهر من فحش دوست نداشته باشه اونقت من چه غلطی بکنم

آرام

دوستاي ايجوري خيلي حال ميده...ميدوني دوستاي اينجوري من همه از اينجارفتند منم كمبود فحش دارم [ناراحت]

بازیگوش

الهییییییییییییییییییییییی دعا میکنم هر چه زودتر این روزایه سخته کاریت تموم شه و یه نفس بکشی[شرمنده][قلب][پلک]

غزال روز شمار

سلام خوبی؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خیلی دلم برات تنگ شده بود ولی ادرست ر گم کرده بودم

لیلیان

من با اینهمه شوخ و شنگیم اصلا دوست ندارم فحشم بدن حتی از روی محبت[ابرو]

پیمنتو

بخدا دوست هم دوستای قدیم كاملا می فهمم. من هم این مدت كه اونجا بودم ژهر روز قرار میزاشتم با دوستام و اونقدر از این دیدار ها انرژی میگرفتیم. متاسفانه دوستای خوب دنیای واقعی م ازم دورن

عصرونه

چه جالب برعکس من که بعضی وقتا خیلی پاستوریزه استدوستی هامو حرف زدنام [چشمک]