شکرت خدایا

وقتی خیلی دلگیری وقتی اونقدر احساس غم داری که نمیدونی چکار باید کنی وقتی میبینی انگار زندگیت به یه مو بسته است، هیچ چیز بیشتر از همدلی مسکن دردهای آدم نیست.

وقتی میبنی این همه دوست دورت رو گرفته ان و تنهات نمی زارن. وقتی صدای یه دوست وبلاگی رو برای اولین بار پشت تلفن می شنوی که فقط به خاطر حال خرابت بوده که بهت زنگ زده و وقتی میگه من سانازم از مالزی واقعن یهو خوب میشی.

وقتی احوالپرسی و جمله های محبت آمیز دوستای وبلاگی رو تو کامنتها میخونی لبخند به لبت میشینه و با خودت میگی این اعتیاد این خوبی رو داشته که این همه دوست خوب پیدا کردی.

وقتی میای کامنتها رو باز میکنی و میبینی تلفن پشت تلفنه که برات گذاشتن و دوستایی هستن که تو فقط یه بار دیدیشون و بعضی ها رو هم اصلن ندیدی. اینکه تنها نیستی رو با تک تک سلولهات احساس میکنی باید نامرد باشی که خوب نشی. و من نامرد نیستم.

وقتی زنگ خونه بصدا در میاد و یهو میبینی مامانت اومده و برات یه عالمه غذاهای خوشمزه و خوراکی و غیره اورده که مبادا تو از جات بلند بشی در حالی که خودش دو بار دیسک کمر عمل کرده و یه بار عمل باز قلب داشته و در حال حاظر خودش نیازمند مراقبت و کمکه از خوشحالی چشمات پر از اشک میشه. و واقعن مستحق بهترین مامان دنیا میدونیش و دردت خوب میشه.

وقتی تلفن زنگ می زنه و صدای گرم بابا رو از راه دور می شنوی و حالت رو می پرسه و بعد از کمی گفتگو محکم و با قاطعیت مطمئنم میکنه که مثل کوه پشتم ایستاده و نمی زاره نامردایی که گفتم حتی سایه اشون هم این روزا نیست بیشتر از این آزارم بدن. این بار از خوشحالیه که بغض میکنم و گریه میکنم.

و در آخر وقتی خواهرم تلفن میکنه و بعد از احوالپرسی، ٢٠ ساعت اینترنت رایگان با سرعت مناسبتر بهت هدیه میده دیگه خوشحالیت کامل کامل میشه چون مواد رسیده اونم از نوع خوبش. هورا

 از همه تون خیلی ممنونم. خیلی

 

/ 39 نظر / 2 بازدید
نمایش نظرات قبلی
بازیگوش

احوال امروز تندک خانوم ما؟[پلک][قلب]

ساناز

چطوری عزیزم بهتر شدی؟ مواظب خودت باش خیلی زیاد [ماچ]

ایرن

خوشحالم که بهتری. می دونی منم گاهی فکر می کنم این وبلاگستان یه هدیه آسمونیه. واقعا دوستی های مثلا مجازی اینجا رو با صد تا دوستی واقعی عوض نمی کنم..

قلاچ

بس اون بسته حكم همون: " انرژي هسته اي 20 ساعته بسته اي " رو داشته؟؟؟!!!

اقدس خانوم

خدا رو شکر که نامرد نیستی و داری بهتر میشی ... مواظب خودت باش ...[گل]

دیادیا بوریا

خوب خوب شدین خدا رو شکر منتظر پست بعدی هستیم در پمن خصوصی دارید

نینا

دیدی چی شد الان فهمیدم گوشیم قطع شده اونم یه علت بدهی و شما نمیتونی زنگ بزنی[خنده] در ضمن فردا یعنی الان 4 شنبه هست[زبان]

عصرونه

اهان یادم اومد ! توی اون پستت گفته بودی که دکتر تشخیص دیسک داده ! امیدوارم که بههتر بشی عزیزم ، الان چطوری ؟

فیلم ورویا

سلاممممممممممممم کجاییییییییی چه خبببررررر نمکمون کم شده بانمک [سوال]